Про Школу
Календар
Новини
Інформатор
Програма
Реєстрація
Контакти
 
 


ШКОЛА й ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ СТВОРЕНІ для ДІТЕЙ, які:
" володіють українською мовою,
" походять з родин, у яких розмовна мова українська, або мають доступ до україномовного середовища,
" походять з родин, які мають позитивне наставлення до українознавства,
" походять з родин, які готові допомагати дітям і школі,
" не володіють українською мовою, але мають щире бажання навчитися говорити по-українськи.ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОГРАМИ

1 клас

Учні першого класу вивчають абетку, складають речення та ділять слова на склади, вчаться писати слова з великої літери. Учні вчаться переказувати прочитане вголос вчителем оповідання. Це допомагає розвивати пам'ять у дітей.

2 та 3 класи

Учні намагаються розпізнавати речення з метою висловлювання, ставити наголос в словах. Учні читають короткі оповідання та переказують прочитане. Також приділяється увага декламації віршів. Відбувається ознайомлення дітей з частинами мови - іменник, прикметник, дієслово та числівник.


4 та 5 класи

Удосконалюється загальне ознайомлення з головними частинами мови. Читаючи народні казки, діти обговорюють прочитане у рольових іграх. Також відбувається багато творчої роботи - розгадування ребусів, загадок, писання творів.


6 та 7 класи

У цих класах учні продовжують вивчати розділи "Фонетика" та "Будова слова". На уроках історії України діти здійснують подорож у часи Київської Русі: знайомляться з нашими предками слов'янами, їхнім побутом та вивчають великі справи мудрих та непереможних князів Русі-України.

На уроках літератури учні читають про Україну, ії державні та народні символи, неповторну природу, визначні місця та вивчають імена гідних синів тв дочок української прози та поезії.

Курси Українознавства ( 8 - 11 класи )

У старших класах учні Рідної Школи вивчають такі предмети: українську мову та літературу, географію, історію, культуру і релігію.

Навчальні програми вчителі опрацьовують, орієнтуючись на рівень курсантів.

На уроках української мови учні пишуть диктанти, твори та перекази, вивчають розділи української мови "Морфологія" та "Синтаксис", знайомляться із стилями української мови, виступають усно за темою.

На уроках літератури учні ознайомлюються з великою кількістю орігінальних творів - поезії, байки, народні думи. Також увага зосереджується на вмінні проаналізувати той чи інший твір, дати власну оцінку прочитаному.

Уроки історії вчителі підсилюють різноманітними додатковими матеріалами. Учні виконують багато творчої роботи з картами та атласами, тим самим закріплюючи вивчений матеріал.

При кінці одинадцятого класу учні здають матуральні письмові та усні іспити. Учні беруть участь у матуральній забаві в червні, де одержують дипломи.

Подробиці до програм кожного класу будуть подані на сходинах учителів з батьками.


ЗАВДАННЯ

Учителі задають домашні завдання щотижня. Учні записують завдання в один зошит, призначений для цього та після виконують його. Всі мусять старанно та постійно виконувати домашнє завдання, повністю використовуючи шкільну програму.
Досліди в науці доказують, що виконання домашніх завдань має дуже великий вплив на успіхи в навчанні.
Невчасно здані задачі утруднюють працю учителів та не приносять користі учням. Учителі стягатимуть відсотки за несвоєчасно виконані завдання. Учні мусять виконати всі завдання, щоб перейти до вищого класу.

Учні знаходяться в школі всього чотири години на тиждень, а за такий короткий час неможливо, щоб діти здобули всі знання та засвоїли потрібні звички.

Тому просимо батьків допомагати своїм дітям організувати час, місце та порядок при виконанні завдань, коли потрібно (але не робити за них).
Ваша допомога може бути різною:
спільне читання та обговорення текстів;
пояснення слів та понять; дискусії на теми, порушені в завданнях;
допомога при виборі довільних читань і матеріалів до проектів;
перевірка, чи все зроблене;

Така співпраця найкраще допоможе нашим дітям здобути українську освіту.

Домашні завдання для учнів курсів українознавства

Українська Мова
Усне Мовлення
Українська Література
Історія
Українська Культура
sitemapкарта сайту contact usел. пошта

Школа працює в приміщенні 811 Islington Toronto, ON, Canada M8Z 5W8.

За інформацією просимо телефонувати на телефон школи
647-824-1222.

Поштова адреса школи:
2397A Bloor Street West, Toronto ON, M6S 1P6.

Батьківський Куточок

Батьківський комітет школи звертається до всіх українських родин посилати своїх дітей шкільного віку на навчання до української школи. Комітет допомагає проводити шкільні свята, зокрема Свято Миколая. Читати далі.

МУНО

Відділ Молоді Українського Національного Об'єднання Канади відтворено на базі Рідної Школи. Контактна інформація - Ростислав Пронь - тел. 416-998-1610.