Дорогі учні, вчителі і батьки / Dear parents, students and teachers

Рідна школа Філії УНО Торонто-Захід розпочинає реєстрацію учнів на 2021-2022 навчальний рік. Наші двері відкриті для всіх бажаючих! Навчаємо учнів з дотриманням усіх вимог безпеки. Будемо працювати in-person в Етобіко, адреса приміщення уточнюється.

Перший день навчання - 18 вересня о 9 год. ранку.
Вписова аплікація. Просимо надсилати заповнені аплікації на адресу unfridnashkola@gmail.com

******************************

Управа Філії УНО Торонто-Захід, члени Шкільного Комітету, адміністрація, педагогічний і батьківський колективи Рідної школи УНО Торонто-Захід висловлюють найщиріші слова подяки всій Дирекції і працівникам UCU Limited за щедру фінансову пожертву у розмірі 10000 CAD, на благо подальшої розбудови Рідної школи.
Ваша багаторічна участь у розвитку та вихованні наших учнів є проявом високого почуття мудрості, щирості та небайдужості до майбутнього дітей.
Ми завжди цінуємо вашу підтримку, спрямовану на навчання і виховання української молоді. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру в майбутнє Рідної школи.

Адміністрація Рідної школи Філії УНО Торонто-Захід

Podiaka

**************************************

ФІЛІЯ УНО ТОРОНТО-ЗАХІД
заснувала Стипендію імені Ірини Кравець
«За успіхи у навчанні і активну громадську діяльність»

I_Kravets

У пам’ять про Ірину Кравець, директорку Рідної школи Філії УНО Торонто-Захід (1999–2009), активну діячку в українській громаді, талановиту, чуйну, високо-інтеліґентну вчительку з великим і добрим серцем, Філія УНО Торонто-Захід заснувала Стипендію імені Ірини Кравець, для якої школа завжди була її родиною, її рідною Україною. Основними критеріями відбору претендентів на здобуття щорічної стипендії імені Ірини Кравець є результативність учнівської навчальної та волонтерської діяльності у громаді і позитивна оцінка цієї діяльності членами Шкільного Комітету Філії УНО Торонто-Захід.

Стипендіатами можуть бути лише учні-матуранти 11 класу Рідної школи Філії УНО Торонто-Захід, які провчилися у навчальному закладі не менше 4 років.

Положення про Стипендію ім.І.Кравець, інформацію про подання заявок та умови відбору на її отримання, а також порядок призначення і виплати стипендії, Рідна школа повідомить згодом.

Адміністрація Рідної школи Філії УНО Торонто-Захід

**************************************

Teachers, students and administration of Ridna Shkola and Secondary Level Studies, UNF Toronto West Branch express sincere gratitude to the Canadian First World War Internment Recognition Fund and The Ukrainian Canadian Foundation of Taras Shevchenko for their generous donation of 67 Kassandra Luciuk’s Enemy Alien books towards obtaining presents for the older students of the school for St.Nicholas celebration. 67 students of grade 7-11 were happy to receive this very valuable and interesting book. This gift will enable us to expand our programs of education particularly history of Canadian First World War Internment.

Enemy Alien

Усне Мовлення
sitemapкарта сайту contact usел. пошта

Школа працює в приміщенні 811 Islington Toronto, ON, Canada M8Z 5W8.

Батьківський Куточок

Батьківський комітет школи звертається до всіх українських родин посилати своїх дітей шкільного віку на навчання до української школи. Комітет допомагає проводити шкільні свята, зокрема Свято Миколая. Читати далі.

Відділ Молоді Українського Національного Об'єднання Канади відтворено на базі Рідної Школи. Контактна інформація - Ростислав Пронь - тел. 416-998-1610.