Домашне завдання на 23 лютого
9 клас Навчитися відмінювати кількісні числівники (таблиця). Виконати завдання на листочках, які були роздані в класі.
10 клас вивчити правила про головні члени речення (підмет та присудок). Виконати завдання (правила і завдання були роздані дітям в класі).

11 клас

вивчити правила про звертання, вигук ( роздатковий матеріал). Виконати завдання на листочках, які були роздані в класі.

Домашне завдання на 9 лютого
9 клас вивчити правила про числівник стор.53( підр.), виконати завдання на листочках, які були роздані в класі.
10 клас вивчити правила про речення ( роздатковий матеріал), виконати вправу 1 ( стор. 116).

11 клас

вивчити правила стор.113-114 (підр.), виконати завдання (роздатковий матеріал).

Домашне завдання на 2 лютого
9 клас повторити правила про прислівник ( стор. 97), виконати впр. 89 , стор.98 ( підручник Укр. мова).
10 клас повторити правило про дієприслівник (стор. 94),  виконати впр. 87 , стор. 96 ( підр.Укр.мова).

11 клас

вивчити правила про розділові знаки при прямій мові ( роздатковий матеріал), виконати завдання на листочках ( які були роздані в класі).

Домашне завдання на 26 січня
9 клас вивчити правило про правопис та творення прислівників ( підр.стор. 99), виконати завдання на листочках ( які були роздане дітям в класі).

10 клас вивчити правило про дієприслівник ( підр. стор. 94), виконати завдання на листочках (які були роздані в класі).

11 клас

вивчити правила про пряму та непряму мову , (підр. стор. 182), написати 5-6 речень з прямою мовою (замінити їх на непряму мову)

Домашне завдання на 19 січня
9 клас вивчити правило про прислівник (стор. 97 ), виконати вправу 88 (стор. 97).
10 клас вивчити правило про дієприкметник ( стор. 89) , виконати завдання на листочках (які були роздані дітям в класі).
11 клас знати і вміти наводити приклади про фразеологізми, цитати та крилаті вислови, виконати вправу 69 (стор.186).
Домашне завдання на 15 грудня
9 клас в тексті підкреслити всі дієслова , визначити час дієслів: теперішній, минулий чи майбутній ( текст був розданий в класі) .
10 клас роздатковий матеріал ( був розданий дітям в класі) : в тексті знайти і підкреслити всі іменники, визначити їх рід).
11 клас

в тексті підкреслити всі службові частини мови ( текст був розданий в класі ).

Домашне завдання на 8 грудня
9 клас завдання немає ( була контрольна підсумкова робота).

10 клас завдання немає ( була контрольна підсумкова робота).

11 клас завдання немає ( була контрольна підсумкова робота).
Домашне завдання на 1 грудня
9 клас скласти коротке інтерв‘ ю про однокласника ( однокласницю) .
10 клас повторити правила про дієслово, знати способи дієслів ( роздатковий матеріал ) , виконати вправу 76 ( підр. стор. 83 ) .
11 клас вивчити правила про дієприкметник та дієприслівник ( підр. стор. 89,94), виконати завдання на листочках ( які були роздані в класі ).
Домашне завдання на 24 листопада
9 клас повторити правила про дієвідміни дієслів, вміти наводити приклади.

10 клас повторити правила про іменник.

11 клас

повторити правила про дієвідміни дієслів, вміти наводити приклади.

Домашне завдання на 17 листопада
9 клас вивчити і знати способи дієслів( роздатковий матеріал), виконати завдання на листочках ( які були роздані дітям в класі).
10 клас повторити правила про іменник , виконати завдання на листочках( роздатковий матеріал) : підкреслити в тексті іменники ( визначити рід та число).

11 клас

вивчити правило (підр. стор. 84), виконати впр. 79( підр. стор. 84) .

Домашне завдання на 10 листопада
9 клас вивчити правила про дієслова минулого часу, 10 дієслів ( виписати з любого тексту чи придумати самому ) записати у всіх часах ( теперішній, минулий та майбутній).

10 клас вивчити правила про третю відміну іменників , виконати завдання на листочках ( які були роздані дітям в класі 1 сторінка).

11 клас

вивчити правило про числівник  (стор.53), виконати впр. 45 (стор. 53).

Домашне завдання на 3 листопада

11 клас

вивчити правило про числівник  (стор.53), виконати впр. 45 (стор. 53).

Домашне завдання на 27 жовтня
9 клас вивчити правила (підр . Укр . мова стор. 78, 80), виконати завдання на листочках (які були роздані дітям в класі).

10 клас вивчити правила ( роздатковий матеріал, таблиця) , виконати впр. 30 , стор. 38 (підр. Укр. мова).

11 клас

вивчити правила про прислівник (роздатковий матеріал) , виконати впр. 88 , стор. 97.

Домашне завдання на 20 жовтня
9 клас вивчити правило з підручника стор. 80, виконати завдання на листочках ( які були роздані дітям в класі).
10 клас вивчити правила з підручника стор. 36, виконати вправу 26 ( знайти іменники першої відміни і визначити їх число та відмінок).
11 клас

повторити правила про займенник, виконати завдання на листочках ( які були роздані дітям в класі).

Домашне завдання на 13 жовтня
9 клас вивчити і повторити правила про дієслово, виконати впр.62, стор. 73 ( з підручника).

10 клас повторити правила про іменник, виконати впр. 20, стор. 32( з підручника).
11 клас

повторити правила про прикметник, виконати впр. 35,стор.44 (з підручника).

Домашне завдання на 29 вересня

8 клас скласти 5-6 речень ( використовувати кольори з таблиці  , описуючи предмети - з роздаткового матеріалу, який був розданий в класі).
9 клас виписати з тексту ( на вибір) 5-6 речень ( над кожним словом надписати частини мови).
10 клас повторити правила про частини мови, скласти 5-6 речень ( використовувати слова з вправи 4 ( роздатковий матеріал).
11 клас

повторити привила про іменник, виконати впр. 20 ( з підр.Укр.мова) стор. 32 (визначити рід, число всіх іменників).

Домашне завдання на 22 вересня

8 клас

9 клас

10 клас

Усне Мовлення
sitemapкарта сайту contact usел. пошта

Батьківський Куточок

Батьківський комітет школи звертається до всіх українських родин посилати своїх дітей шкільного віку на навчання до української школи. Комітет допомагає проводити шкільні свята, зокрема Свято Миколая. Читати далі.

Відділ Молоді Українського Національного Об'єднання Канади відтворено на базі Рідної Школи.